Duomenų apsauga

 

Informacijos vertė yra neįkainojama. Verslo valdymo programoje "RIVILE GAMA" yra kaupiama įvairi informacija bei apskaitos duomenys, kurių pagrindu priimami sprendimai bei vystomas verslas. Bet kokios vertingos informacijos praradimas grąžintų įmonę keliais žingsniais atgal į praeitį, be to, tektų skirti daug žmogiškųjų ir finansinių išteklių informacijos atkūrimui.

Tokių nesėkmių būtų galima išvengti reguliariai atliekant duomenų rezervinį kopijavimą.
Kad Jūsų duomenys būtų maksimaliai saugūs, neužtenka vien tik  daryti atsargines duomenų bazių ir programos kopijas. Labai svarbu, kur ir kaip jos yra saugomos.

Yra keli sprendimo būdai:

  • Papildomai daryti kopijas į kitą kompiuterį ar kitą diską.
    Nelabai saugu, neapsaugo nuo virusų.
  • Papildomai daryti kopijas į išorinį įrenginį (CD, DVD, USB diską, NAS įrenginį).
    Pakankamai saugu, jei irenginys nėra pastoviai prijungtas prie kompiuterio. Kaip ir bet koks įrenginys gali sugesti, ar būti pažeistas mechaniškai.
  • Daryti kopijų sinchronizavimą į taip vadinamą "debesį" (Cloud).
    Duomenys saugiai laikomi išoriniuose serveriuose, (pasiekiama internetu iš bet kurios vietos), apsaugoti nuo mechaninio pažeidimo ar gaisro. Net jei duomenys prieš sinchronizavimą būtų sugadinti virusų, "debesų" failų saugyklos turi galimybę atstatyti to paties failo senesnes versijas. Nereikalauja papildomos priežiūros, paprastai užtenka nemokamos paskyros. (Pvz.: Google Drive, Dropbox, OneDrive ir kt.)

Nepamirškite atlikti "RIVILE GAMA" programos duomenų kopijavimą su Jums pateiktomis pagalbinėmis funkcijomis bei pasirūpinkite šių kopijų perkėlimu į išorinę laikmeną ar „debesų“ talpyklą.
Susisiekite su mumis tel. (846) 382284, arba el-paštu: rivile@pajurioauditas.lt ir mūsų specialistai patars ar suteiks „debesų“ talpyklos konfigūravimo paslaugą.